logo Atyp-nabytek.net
Nábytek umíme nejen vyrábět, ale i navrhovat. Máme interiérového návrháře, který Vám nábytek navrhne přesně podle vašich požadavků a vkusu s ohledem na znalosti technologických a konstrukčních postupů. A nekončí to jen nábytkem. Možný je i návrh kompletního řešení celého interiéru, včetně barevnosti stěn, podlah a dalšího zařizujícího vybavení.

Možnosti návrhů jsou široké, stejně jako jejich ocenění, která začínají od rychlé ruční skici pro ujasnění tvaru a konstrukce menších prvků, až po fotorealistické vizualizace. Ceny návrhů se dají stanovit až po první schůzce, kdy se určí rozsah a kvalita výstupu.

Samozřejmostí je možnost i pouhého vytvoření návrhu interiéru, bez nutnosti realizace v naší dílně. Při zvolení realizace u nás, Vám pak dáme zpětně slevu, opět dle rozsahu návrhů a realizace.

Na první schůzku je dobré se připravit, ať už se bude konat u nás v kanceláři, nebo u Vás na místě případné budoucí realizace. Vědět do jakého stylu se má interiér situovat. Nejlépe obrázky z katalogů či internetu. Styl Provance nebo Severský styl a jiná oblíbená řešení interiéru mohou mít pořád mnoho podob a Vaše a naše představa se pořád může lišit. Mít připravený seznam prvků, které v interiéru mají být. Ať už se jedná o velký papiňák do kuchyně, hifi sestavu v obývacím pokoji, či cvičební pomůcky v ložnici, aby se na ně při návrhu myslelo a bylo je kam uschovat, nebo naopak vystavit.Velmi důležité je mít alespoň představu o konstrukci stěn a případně stropu, aby se předešlo vymýšlení těžkých závěsných konstrukcí na lehkou sádrokartonovou stěnu, či velké vrtání do zdi, kudy vede spousta elektroinstalace, vody, nebo plynu.

Základní ceník*:
Návrh jedné místnosti ve 2D, 2 varianty  - 4 000 Kč
Další varianta  -  1 000 Kč
Návrh jedné místnosti ve 3D, 2 varianty - 6 000 Kč
Další varianta   1 500 Kč

*Cena může být nižší při návrhu menšího objektu v prostoru, nebo naopak vyšší při větším množství prvků, či velké místnosti. 

Ukázky vizualizace

Realizace nábytku


© Josef Daněk 2002–2010